top of page

pt., 23 cze

|

Amfiteatr w Ustroniu

LEGENDY ROCK’A SYMFONICZNIE //ARTIS SYMPHONY ORCHESTRA

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
LEGENDY ROCK’A SYMFONICZNIE //ARTIS SYMPHONY ORCHESTRA
LEGENDY ROCK’A SYMFONICZNIE //ARTIS SYMPHONY ORCHESTRA

Czas i lokalizacja

23 cze 2023, 20:30 – 22:00

Amfiteatr w Ustroniu, Parkowa, 43-450 Ustroń, Polska

O wydarzeniu

Wieczór 23 czerwca zapowiada się niezwykle ekscytująco w Ustroniu. Na malowniczym amfiteatrze przy ulicy Parkowej o godzinie 20:30 odbędzie się wyjątkowy koncert zatytułowany “Legendy Rock’a Symfonicznie – Tribute to Hendrix, Winehouse, Cobain, Joplin, Morrison”.

Pod batutą utalentowanego dyrygenta Jean-Claude’a Hauptmanna, Artis Symphony Orchestra zabrzmi w pełnym składzie, tworząc symfoniczne aranżacje legendarnych utworów rockowych. Na scenie pojawią się również wybitni artyści, którzy oddadzą hołd takim ikonom muzyki jak Jimi Hendrix, Amy Winehouse, Kurt Cobain, Janis Joplin i Jim Morrison.

Wśród artystów, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym przedsięwzięciu, znajdują się znani polscy wykonawcy. Wojciech Cugowski, Iwona Loranc, Marta Kaczmarczyk, Karolina Kidoń, Natalia Bukowska, Aleksy Zawistowski, Radek Stojda i Zbigniew Bałdys wystąpią na scenie, aby przekazać publiczności niezapomniane wrażenia muzyczne.

Bilety na ten spektakularny koncert są dostępne w cenie 60 złotych, co stanowi niewątpliwie doskonałą okazję, by cieszyć się symfonicznymi interpretacjami klasycznych utworów rockowych. Ten wyjątkowy wieczór pełen będzie nostalgii, niesamowitej muzyki i niezapomnianych emocji, które ożywią duszę każdego miłośnika rocka.

Amfiteatr przy ulicy Parkowej wypełni się dźwiękami gitary, mocnymi brzmieniami orkiestry i niesamowitym wokalem, tworząc niepowtarzalną atmosferę, która przeniesie publiczność w świat legend rockowej muzyki. To wydarzenie, które nie może umknąć uwadze żadnego pasjonata muzyki i miłośnika klasycznych przebojów rockowych.

Dołącz do tej muzycznej podróży w czasie i ciesz się wyjątkowymi interpretacjami utworów, które na zawsze zapisane są w historii muzyki. Koncert “Legendy Rock’a Symfonicznie – Tribute to Hendrix, Winehouse, Cobain, Joplin, Morrison” w Ustroniu zapowiada się jako wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci i sercach wszystkich obecnych.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page